HomeURODAPAZNOKCIETrendy w paznokciach i manicure japonskim

Trendy w paznokciach i manicure japonskim

Trendy w dziedzinie paznokci istnieją od lat i ciągle się rozwijają. Kiedyś stawiano na bardzo długie paznokcie raczej w kształcie kwadratu. Były one bogato zdobione zazwyczaj hologramami, cyrkoniami lub siateczkami wtapianymi w żel lub akryl.

Teraz raczej decydujemy się na kształt bardziej naturalny tzw migdał oraz oczywiście również jak kiedyś szalone zdobienia. Natomiast są one wykonane ręcznie farbkami akrylowymi do paznokci lub żelami kolorowymi.

W obecnej dobie na pazurkach możemy wyczarować dosłownie wszystko. Od postaci z bajek poprzez zdobienia bizuteryjne kończąc na wzorach geometrycznych. A gdy zdecydujemy że nasze paznokcie potrzebują odpoczynku czy też regeneracji polecam manicure japoński. Zasila on płytkę w składniki naturalne między innymi wit. A+E, kreatynę, pyłek pszczeli oraz krzemionke z morza japońskiego. Pobudza krążenie krwi oraz wspiera zdrowy wzrost paznokci. Dzięki niemu pozbędziesz się problemu kruszenia łamania czy rozdwajania a zyskasz błyszczące spręďż˝źyste i piękne paznokcie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.