HomeROZRYWKAIMPREZYSylwester z Triathlonistą!!!
sylwester triathlonista
sylwester triathlonista

Sylwester z Triathlonistą!!!

Zrobiliśmy badanie wśród najlepszych Triathlonistow. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie jak i gdzie i czy wogóle się bawią. Wiemy doskonale, że triathlonista to taki odmieniec co to albo przed treningiem albo po, albo fizjoterapia, bo ma kontuzję.

Generalnie trudno z takim się umówić. Ale chciałoby się, bo mają ładnie wyrzeźbione ciała. Wyglądają jak bogowie. Trudno powiedzieć, że tak jak mężczyźni wyglądać powinni, bo unikamy stereotypów.

Przechodząc do meritum: ci moi faceci o których pisze to tacy wysocy min. 180 cm, postura z mięśniami delikatnie zaznaczonymi …wszędzie , i piękny biały uśmiech.  Do tego oczywiście musi być to spojrzenie, ta pasja, ta motywacja i energia! Pozytywizm i cel! Oni nie mają czasu na zastanowię się… Nie wiem co będę robił… Zobaczę…

Triathlonisci są jak karabiny maszynowe. Nie ma czasu na marnowanie energii i rozcliwianie się. Nie da rady ich dogonić… Pozostaje wziąć się w garść i samej zostać triathlonistka. Przed zawodami zawsze ma się te 5 minut na zagadanie. Mamy również czas roztrenowania, ale jeśli nie wykorzystaliśmy go do teraz to przepadło. Od stycznia szajbusy idą znowu do boju. Jeszcze tylko ewentualnie sylwester.

Okazuje się, że statyczny triathlonista chodzi normalnie na sylwestra. Odpuszcza sobie i bawi się. Oczywiście znalazłam i takich co to imprez nigdy nie lubili i na sylwestra grają w planszówki, ale na szczęście tych jest w ogromnej mniejszości. Przeważnie bawią się z kieliszkiem szampana w ręku. I nawet tańczą!

Do boju zatem dziewczyny do boju. Szukać takich imprez z tymi najpiękniejszymi , w moim odczuciu. To jest to ostatnie w tym roku okienko, z którego warto skorzystać, by się umówić z triathlonista.

Koniecznie, wykorzystajmy to!

Szampańskiej zabawy!

Komentarze

  1. Zawody po raz kolejny otrzymaly range mistrzostw Polski na dystansie sprinterskim, ktory zostanie przeprowadzony w drugim dniu zmagan. Triathlon rozwija sie w w naszym kraju w bardzo szybkim tempie – komentowal ubiegloroczny mistrz Polski Sylwester Kuster.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.