HomeURODAPAZNOKCIEPaznokcie – jesienne stylizacje
paznokcie-jesien
paznokcie-jesien - bettyBoo

Paznokcie – jesienne stylizacje

Za oknami jesień w pełni. Deszczowa, szara, czasem piękna i emanująca ciepłymi, żywymi kolorami.

Podobnie jest z trendami jesiennymi. Niektóre z Was preferują stonowane, jednolite, ciemne barwy, inne zaś żywe, różnobarwne stylizacje. Jak wiele jest nas, tak wiele możliwości. Osoby korzystające z profesjonalnych usług stylistek mogą liczyć na nietuzinkowe zdobienia oraz manicure/pedicure rodem ze światowych wybiegów. Dla tych z Was, które interesują się trendami, są kreatywne i cierpliwe, polecam zaopatrzyć się w ulubione kolory, ewentualnie farbki, stempelki oraz przybory do zdobień. Są one obecnie szeroko dostępne zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Gdy już macie wszystkie niezbędne rzeczy, zachęcam do samodzielnego wykonania stylizacji. Nie załamujcie się, gdy coś nie wyjdzie za pierwszym razem. To praktyka czyni mistrza.

Jesienią szukajmy inspiracji wszędzie, w ubiorze, uczuciach, emocjach, otaczającym nas świecie. Popijając gorącą, pachnącą kawę, ubierając ulubiony, luźny sweter, obserwując barwy krzewów, liści. Inspirację można znaleźć wszędzie.

Poniżej przedstawiam kilka propozycji wykonania jesiennych stylizacji, niektóre z nich są całkiem zwyczajne, a inne z nutką wyobraźni. Jeśli szukasz inspiracji jak sprawić, by Twoje paznokcie wyglądały zdumiewająco i pięknie, zajrzyj do poniższej galerii. Znajdź coś dla siebie, a następnie wyraź to.

Cat Eye Effect – Efekt Kociego Oka (Neonail)

dav

paznokcie | BettyBoo

Wariacje na temat Kociego Oka

paznokcie

paznokcie | BettyBoo

Geometryczne Ombre

dav

Sweterkowe love

paznokcie

paznokcie | betryBoo

Szarość i róż – Mat

paznokcie

paznokcie | bettyboo

 

2 komentarze

  1. efekt kociego oka – wow wygląda super! muszę spróbować

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.