HomeMODAMetamorfozy czyli kompleksowe kreowanie wizerunku
metamorfoza
metamorfoza

Metamorfozy czyli kompleksowe kreowanie wizerunku

Od pewnego czasu uprawianie sportu stało się nie tylko zdrowym sposobem na życie, ale wręcz modą. W parkowych alejkach można zauważyć coraz więcej biegaczy, siłownie pękają w szwach. Zależy nam na utrzymaniu ciała w zdrowiu, dlaczego więc nie pójść o krok dalej i nie udoskonalić swojego wizerunku z pomocą wizażysty i stylisty. Na doskonały wizerunek składają się przecież zarówno piękne ciało jak i piękne ubrania czy makijaż.

Idealny wizerunek jest podstawą dobrego samopoczucia, oddziałuje nie tylko na to, jak myślą o nas inni, ale też na to, jak wyrażamy samych siebie. Jeśli jesteśmy znudzeni obecnym wizerunkiem, nie mamy pomysłu na nowy lub po prostu mamy ochotę na kompletną przemianę powinniśmy spróbować kompleksowej metamorfozy.

Zaczynamy od określenia typu kolorystycznego oraz dobrania do niego odpowiednich kolorów garderoby oraz dodatków. Usługa tzw. analizy kolorystycznej odbywa się na podstawie wnikliwych oględzin barwy skóry, włosów, tęczówki oka, procesu opalenizny i przebiega z użyciem barwnych szarf i ram kolorystycznych. Dzięki analizie kolorystycznej dowiesz się jak odpowiednio dobierać i komponować barwy w stroju, jak za pomocą kolorów „modelować” sylwetkę i odejmować sobie lat czy jak znaleźć najbardziej korzystny kolor włosów i podkreślić urodę odpowiednio dobraną kolorystyką makijażu.

Stylizacja sylwetki i gruntowny przegląd szafy pozwolą Ci najlepiej dobrać fasony korzystne dla Twoje sylwetki i wyeliminować te, które podkreślają mankamenty figury. Nauczysz się odpowiednio dobierać ubrania w gotowe zestawy.

Cienie i tusz znów się osypały, kredka odbiła się nieestetyczną liną na górnej powiece, a podkład i róż uformowały się na twarzy w nieładne plamy.  Chciałabyś, aby po całym dniu makijaż wyglądał tak świeżo, jak gdy zrobiłaś go rano. Zastanawiasz się, jak wybrać odpowiednią kolorystkę kosmetyków do makijażu. Może warto skorzystać z warsztatów makijażu. Nauczysz się wykonywać profesjonalny makijaż dopasowany do twojego niepowtarzalnego typu urody.

Kropką nad „i” mogą być zakupy z profesjonalną stylistką. By nie narażać Cię na kolejne nieudane zakupy, zaoszczędzić czas i pieniądze, wspólnie wybierzecie te ubrania, które najlepiej pasują do twojej sylwetki, typu kolorystycznego, stylu życia oraz potrzeb.

Nie zapomnijmy zapytać o namiar na dobrego fryzjera, który dopełni naszą metamorfozę J

Oczywiście możemy dowolnie wybrać tylko te z usług, które odpowiadają naszym potrzebom.

metamorfoza 01

metamorfoza 02

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.