HomeURODAPAZNOKCIEJakie paznokcie na karnawał i walentynki? – Trendy 2016
walentynki
walentynki

Jakie paznokcie na karnawał i walentynki? – Trendy 2016

Świąteczne szaleństwo mamy już za sobą … Żegnamy czerwienie i zimowe zdobienia , zastąpimy je tym razem czymś równie interesującym. Czas przygotować się na kolejny równie „gorący” okres w pracy stylistek paznokci jakim jest KARNAWAŁ i WALENTYNKI.

Karnawał

Karnawał to czas w którym możemy darować sobie delikatne i subtelne stylizacje, czas odważyć się i „poszaleć” oryginalną stylizacją na paznokciach. Wszelkiego rodzaju szaleństwo i nietypowe wariacje będą mile widziane. Dużym zainteresowaniem cieszą się Glass nails – szklane paznokcie, które wyglądają jakby zostały zrobione ze szkła. Kolejnym nieodzownym elementem stylizacji karnawałowych powinien być brokat, jego różnorodność kolorystyczna oraz wiele rodzajów kształtów i wielkości daje stylistce ogrom możliwości w zdobieniu paznokci. Pięknie wygląda na przykład połączenie czarnego lakieru i mieniącego się, lśniącego złotego brokatu, klasyczne połączenie , a kryje się w nim wiele szyku, elegancji i delikatnej wariacji.

Jeśli chodzi o gamę kolorystyczną , która króluje podczas karnawału 2016r to zdecydowanie czerń, złoto, srebro, bordo, malinowy róż, burgund, beże , szarości i granaty oraz pudrowy róż. O wszelkich kombinacjach brokatowych nie trzeba wspominać , gdyż są one dopełnieniem wielu stylizacji. Dużym zainteresowaniem cieszą się stylizacje nie jedno-, a wielokolorowe np. paznokcie w pięciu kolorach szarości od najjaśniejszego do najciemniejszego . Wszystkie paznokcie w jednym kolorze np. granatowym nabiorą zupełnie innego wymiaru jeśli jeden paznokieć pomalujemy bardzo krzykliwym brokatowym srebrem. To wersja dla bardziej odważnych klientek , ale Panie które wolą bardziej klasyczny manicure na przykład w kolorze nude powinny dać się namówić na odrobinę szaleństwa choć by w postaci skosu wykonanego lakierem w kolorze lanego złota , które jest mniej krzykliwe , a bardzo eleganckie z nutką karnawałowego szaleństwa. Do zdobień modnych w tym czasie zaliczyć możemy również zdobienie typu moro lub inspiracje twórczymi pracami Jacksona Pollocka.

Walentynki

Na walentynkowe szaleństwo decyduje się nieliczne grono klientek , a jednak… W takiej stylizacji zdecydowanie Panie wybierają kolor czerwony , który najbardziej kojarzy się z miłością , dodajemy do niego biel, czerń, złoto i tworzymy ciekawe stylizacje z dodatkiem serc, kropek , napisów np.”love”. Bierzemy również pod uwagę wszystkie odcienie różu i fioletu starając się aby kompozycja była jak najbardziej „słodka”.

Natomiast jeśli chodzi o manicure studniówkowy , tu sprawa jest bardziej skomplikowana gdyż musimy wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów tj. kreację , dodatki biżuteryjne, buty , torebkę… jeśli stylizacja jest dość „bogata” należy pamiętać, aby nie przesadzić ze zbyt zdobnym manicure , wtedy zaproponować możemy na przykład manicure french , który jest bardzo klasyczny i elegancki, pasuje niemal do każdej stylizacji. Gdy kreacja jest delikatna, mało zdobna wtedy możemy „poszaleć” i stworzyć przykuwający oko manicure.

W czasie wszystkich karnawałowych imprez stylizacja jest bardzo ważna dla każdej z nas , chciałybyśmy wspaniale wyglądać od stóp do głów. Dlatego właśnie warto przemyśleć wcześniej odpowiedni rodzaj manicure, który bę

dzie idealnie dopasowany do całości. Lecz trzymajmy się w tym sezonie jednej zasady – im więcej blasku i lśnienia na paznokciach , tym lepiej.

Życzę wszystkim wspaniałego karnawału i czarującego manikiuru. Zapraszam do śledzenia mojego funpage https://www.facebook.com/fabrykamartyny/ gdzie znajdziecie wiele wspaniałych karnawałowych propozycji na wasze paznokcie.

paz1

paz2

paz3

paz4

paz5

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.