HomeGADŻETAPLIKACJEAplikacje na telefon specjalnie wybrane dla Ciebie

Aplikacje na telefon specjalnie wybrane dla Ciebie

Ciężko znaleźć kobietę, która rozstaje się ze swoim telefonem. Czy w kieszeni, czy w torebce, komórka jest zawsze gdzieś w pobliżu. Jak sprawić, aby telefon komórkowy stał się jeszcze bardziej użyteczny? Pomoże Ci w tym tych kilka aplikacji.

WomanLog

Prosty sposób na prowadzenie kalendarzyka menstruacyjnego. Kontrolowanie dni płodnych i cyklu miesiączkowego stanie się o wiele łatwiejsze. Aplikacja posiada szereg funkcji: pozwala zaznaczyć początek i koniec miesiączki, kontrolować wagę ciała, przypomina o wzięciu tabletki. Wszystko oczywiście chronione hasłem.

FatSecret

Jeśli jesteś stałym bywalcem fitness clubów to na pewno wiesz, że sekretem świetnej figury są nie tylko ćwiczenia, ale również dieta. Ta aplikacja pomoże Ci zadbać o idealne kształty. Jest to swego rodzaju licznik kalorii. Wprowadzasz produkty, które właśnie zjadłaś, a aplikacja sama wyliczy ile w nich było kalorii. Aplikacja zawiera całą masę produktów- łącznie z tymi z restauracji fast-food.

Listonic

Wszyscy wiemy jak niebezpieczne są zakupy bez listy potrzebnych rzeczy. W domu okazuje się, że nie kupiłaś połowy produktów albo wręcz przeciwnie, łapiesz się za głowę patrząc na paragon z masą jedzenia, którego nie planowałaś kupić. Listonic ułoży Twoje produkty według alejek sklepowych. Oprócz tego umożliwia przeglądanie gazetek z aktualną ofertą i promocjami. Zawsze możesz ją zainstalować również swojemu facetowi i bez obaw wysłać go na zakupy.

Prosty Konwerter Rozmiarów

Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja umożliwia przeliczanie rozmiarów różnych części garderoby. Rozmiarówka brytyjska, amerykańska, europejska- komu by się chciało to pamiętać?

Baby Center

Aplikacja dla przyszłych mam. Sprawi, że smartfon stanie się Twoim przewodnikiem w trakcie ciąży. Oczywiście nic nie zastąpi kontaktu ze specjalistą, ale ta aplikacja z pewnością pomoże znaleźć Ci odpowiedź na wiele nurtujących przyszłe mamy pytań.

Toddler Lock

Dla obecnych mam też coś się znajdzie. Twoje dziecko zapewne cieszy się gdy dasz mu do zabawy telefon albo po prostu samo znienacka się nim zajmie. Toddler Lock to prosty sposób, aby dodać temu koloru- aplikacja wyświetla ciekawe efekty graficzne wraz z dźwiękowymi- a przy tym blokuje telefon, więc nie musisz się obawiać, że w wirze zabawy maluch wykasuje Ci połowę skrzynki kontaktowej lub przez przypadek zadzwoni do szefa.

Złote – zlotewyprzedaze.pl

Kupuj nawet z 90% zniżką bez wychodzenia z domu. Aplikacja umożliwia zakup ubrań, obuwia, kosmetyków i wielu innych produktów nawet w drodze do pracy, bez buszowania po sklepach i szukania najlepszych cen. Wszystko w jednym miejscu!

Ciężko znaleźć kobietę, która rozstaje się ze swoim telefonem. Czy w kieszeni, czy w torebce, komórka jest zawsze gdzieś w pobliżu. Jak sprawić, aby telefon komórkowy stał się jeszcze bardziej użyteczny? Pomoże Ci w tym tych kilka aplikacji. WomanLog Prosty sposób na prowadzenie kalendarzyka menstruacyjnego. Kontrolowanie dni płodnych i cyklu miesiączkowego stanie się o wiele łatwiejsze. Aplikacja posiada szereg funkcji: pozwala zaznaczyć początek i koniec miesiączki, kontrolować wagę ciała, przypomina o wzięciu tabletki. Wszystko oczywiście chronione hasłem. FatSecret Jeśli jesteś stałym bywalcem fitness clubów to na pewno wiesz, że sekretem świetnej figury są nie tylko ćwiczenia, ale również dieta. Ta…

Review Overview

User Rating: 3.65 ( 1 votes)
0

Komentarze

  1. Gdyby to był mój ranking to byłby w nim Fitatu, aplikacja endomondo i cnady crush 😛

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.